МІСІС УКРАЇНА ПЛЮС САЙЗ

Фінал Національного відбору «Міссіс Україна плюс сайз 2019»

МІСІС УКРАЇНА ПЛЮС САЙЗ

Фінал Національного відбору «Міссіс Україна плюс сайз 2019»

Фінал Національного відбору «Міссіс Україна плюс сайз 2019»

Фінал Національного відбору «Міссіс Україна плюс сайз 2019» пройшов у Києві 10.08.2019р.

В цей день спільнотвсі гості заходу відзначали два свята. Одним було святкування Дня народження Body Positive Ukraine, а другим фінал Національного відбору. Гостей привітали своїм виступом талановиті українські співаки, такі як Єйра, Денис Мусаєв, музичне тріо Ольги Коробань. Словом настанови поділилась журналіст та автор книги «Как стать здоровой и красивой» – Ірина Твардовська. Активно підтримували та створювали красу вечора дизайнерський одяг Evva_boutique. Всі гості приймали участь в розіграші подарунків від партнерів свята, таких як @yulia.barsukova.mystery що дарувала магічні свічки ручної роботи. Подарунки від тур агенціі @bookotpusk теж порадували всіх учасниць фіналу. Про здоров’я ми теж попіклувались за допомогою подарунків від @livanovapilates. Також приємно потішили @alpstories_ukraine, аксесуари для волосся ручної роботи @martelenka. Одна гостя свята отримала подарунок від @alexandraplatunova. Підтримувати свою красу зможуть переможниці конкурсу також завдяки @hand_beauty_kiev та @kiras_jewelry.

Та найбільш щедрими на подарнуки були українські дівчата що створюють натуральну косметику @cream_dream_beauty_kitchen , нашій бодіпозитивній команді теж дістались подарунки від cream dream, тож день свята ми згадували завдяки їм ще довго.

А ще хочеться подякувати за графічний дизайн @insky_design а за роботу над нашим сайтом heiditech.com. Приємна підтримка від журналу @_podiumreal_ . Ну а подяка за гостинність та смачний бенкет улюбленим @chaihona_bazar.

Так яскраво і радісно ми святкували фінал Національного відбору де прийняло участь 11 бодіпозитивних жінок: Хороша Лариса, Ірина Любенченко, Анна Афоніна, Лілія Полещенко, Ірина Гордієнко, Віта Кішкінова, Олена Булат, Ірина Чуприна, Анастасія Погосова, Тамара Гордієнко, Ірина Корольчук.

Особлива та величезна подяка журі фіналу, за те що уважно спостерігали за нашими учасницями, проставляли їм чесні оцінки та задавали серйозні питання на які фіналістки щиро і дивовижно відповідали. Почесне журі заходу – фіналістка «МодельXL» та «Дом2» успішна блогер та модель Ріма Пенджієва; Член спілки фотографів України та відомий фотограф «Топ модель по Українськи» Сергій Ковбасюк; Радіоведуча та телеведуча і актриса Вікторія Зубрейчук; Яскравий та енергійний телеведучий каналу «Інтер» Дмитро Чистяков; Веселий та життєрадісний ведучий на радіо «П’ятниця» Леонід Потьомкін; Директор з маркетингу у глянцевому журналі «Podium Real» Ольга Несторовська; Український фотограф що часто працює в проектах Італії Евген Зінченко; Громадський діяч що народився в Америці та полюбив Україну всім серцем Девід Пластер.

Найщиріші вітання переможницям Національного відбору – Лілія Полещенко, Лариса Хороша, Анастасія Погосова. Та бажаємо удачі нашій головній переможниці- Анастасії Погосовій, що представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси в Делі – Індія, 16 вересня 2019р. Сюжет про фінал Національного відбору «Міссіс Україна плюс сайз 2019» всі охочі можуть переглянути на телеканалі Україна від 11.08.2019.

Write A Comment