Всеукраїнська жіноча спільнота Body Positive Ukraine – це унікальне представництво всесвітнього руху body positive, яке вчить жінок і чоловіків приймати і любити себе, попри всі недосконалості. Бодіпозитивний рух існує майже у всьому світі, та спонукає всіх людей сприймати своє тіло таким, яким воно є, не зациклюватись на своїх фізичних недоліках, перетворюючи їх на переваги. Кожна особистість є унікальною та неповторною, саме на цьому ми наголошуємо і позиціонуємо кожну дівчину як своєрідний витвір мистецтва. Так склалося, що в Україні тема бодіпозитиву та бодішеймінгу тісно пов’язана , насамперед, із вагою. Більшість дівчат та жінок переймаються через цифри на вагах, і вважають, що лише певні параметри можуть зробити їх щасливими та успішними. Втім, це зовсім не так! Адже зайві чи навпаки недостатні кілограми і сантиметри не можуть стати на заваді жіночому щастю. Щоразу, створюючи нові проекти, заходи, фотосесії для пишних українок, ми це доводимо. Рух Body Positive Ukraine було засновано у липні 2018 року, за рік до нього долучилися близько 3000 жінок та дівчат з усієї України. За цей час ми провели безліч івентів, майстер класів, нетворкінгів, показів, фотосесій, конкурсів, інтерв’ю, марафонів, кастингів, тренінгів тощо.

Чимало дівчат відчули позитивні зміни у своєму житті завдяки українській бодіпозитивній спільноті. Ми надихаємо жінок прямувати за своїми мріями, працювати над власним щастям і наважуватись робити те, чого самотужки вони б не зробили. Деякі дівчата наважились покинути стару роботу, натомість знайшли ту, про яку мріяли. Дехто відкрив бізнес, пішов на курси навчатися новому або на танці. Є й такі, хто змінили власний стиль від пригніченого чорного кольору в гардеробі до яскравих барв. Велика кількість жінок від 16 до 70 років взяли участь у бодіпозитивному фотоконкурсі у квітні 2018 року. Майже кожна дівчина нашої спільноти відкривається творчо та прагне спробувати себе в ролі моделі. Саме тому ми організовуємо заходи для навчання та демонстрації модельних умінь наших дівчат. Поширюючи нашу спільноту в Україні, ми також допомагаємо різним брендам, дизайнерам, салонам, фотографам розширити свою цільову аудиторію. Дизайнери починають створювати більше одягу для дівчат з пишними формами, а фотографи залюбки запрошують наших розкішних дівчат до своїх фото та відео проектів.

Body Positive Ukraine вже співрацював з багатьма українськими брендами та медійними особистостями, такими як: Ukreina, House Bikini, Ecolife, BigSizeDance, One Perfect Store, Alpstories Ukraine, Olena Levynska, Concept360, Zosya Yanishevska, Profmedical Clinic, Petro Soroka, MirageMstyle, BumpBrand store, Ігор Обуховський, Oval design, Fashion town, Gospodinova, Slanovskiy, Vesna accessories, Andre Tan тощо. А також з іноземними: Ama.unique, Elena Miro, Persona by Marina Rinaldi, Glam mint, Marwah studio. Співпраця дівчат з проектами та телеканалами: Модель XL і ТСН на 1+1, Подіум на Новому каналі», Мodna Kasta, Kyiv Fashion, Говорить Україна на телеканалі Україна, Я це вдягну – UA Культура, Сніданок з 1+1 , Ранок на Інтері, Ранок у мегаполісі – канал Київ, телеканал канал СТБ, Ток шоу 18 на телеканалі Прямий, Ранок з Україною, 12 на телеканалі Ісландія, Odessa Fashion Week, Radio Noida, Marwah studio, Ukrainian Fashion Week тощо. Публікації – «What’s On», «Lucky Ukraine», «Podium Real», «Main People Magazine», «Йод media», «Glam mint». Серед нагород та досягнень: нагорода від «Lucky Ukraine» у номінації «Топ блог 2018»; Член спілки кіно та телебачення «IFTC 2019»; Ліцензія представника «E&E I AM THE WORLD» в Україні. 23 лютого 2019 року ми першими в Україні провели Body Positive public catwalk, ставши таким чином першими у світі, хто організував подібний захід у торговому центрі. Відповідний сюжет було знято журналістами телеканалу Україна.

У квітні 2019 року, Body Positive Ukraine надихнув засновницю спільноти показати дівчатам приклад рішучості та здійснення мрій. Таким чином Дарина Гордієнко прийняла участь в міжнародному конкурсі краси в Індії, де стала віце місс та першою Українкою що здобула корону переможниці на міжнародному конкурсі краси. Одразу після цього Дарина стала офіційним директором міжнародного конкурсу. В серпні 2019 бодіпозитив вперше в Україні провів національний відбір красунь 40-65 років у Києві. А вже у вересні переможниця національного відбору Body Positive Ukraine здобула в Індії головну корону та титул «Classic Beauty Global International». Наразі спільнота знаходить все більше друзів та партнерів за кордоном, та планує створювати нові міжнародні проекти. Наше життя сповнене можливостями та шансами долі. Не зволікай, приєднуйся до Body Positive Ukraine та реєструйся на наш наступний захід прямо зараз!