Існує безліч різних конкурсів краси, та часто здається що вони створені для пластикових ляльок барбі, що не мають апетиту, целюліту або неслухняного волосся. Ми, Body Positive Ukraine за справжність, природність, щирість, радість та сміливість! Тому, якщо ти не лялька барбі, а як і ми, справжня жінка, маєш природню красу, щирі емоції, радієш життю, та зараз набралась сміливості щоб показати свою унікальність – реєструйся в Національному відборі. Це твій час відчути себе принцесою, та стати справжньою королевою!

З чого все почалось?

Дівчина з пишними формами загадала бажання стати королевою краси. Спочатку знайомі відмовляли її, адже ніхто з них раніше не бачив сто кілограмових королев краси. Та дівчинка вірила що зможе, та подала на сайті заявку на участь в міжнародному конкурсі краси що проходив у квітні 2019р в м.Делі, Індія. На шляху до мрії було багато труднощів, та ця дівчинка, що мала не ідеально рівні зуби, великі стегна та віру в себе, у 29 років перемогла, і стала титулованою віце місс, та першою в історії України бодіпозитивною переможницею на міжнародному конкурсі краси. Тепер, Дарина Гордієнко стала національним директором цього конкурсу, і з радістю та легкістю розповідає про свій шлях до мрії та спонукає інших українських жінок йти до своєї мети та не боятись приймати участь в бодіпозитивних конкурсах краси.

Стати королевою краси в 41 або 45 років?

Отримавши посаду національного директора міжнародного конкурсу краси, Дарина вирішила що час ще раз здивувати Україну та надати можливість дівчатам 40-65років прийняти участь в Національному відборі бодіпозитивної краси. У серпні місяці команда Body Positive Ukraine організувала перший в Україні захід з такою концепцією. У фінал вийшло 10 учасниць з різних міст України, а почесне жюрі проставляло оцінки всім красуням, та обирало лише двох переможниць, адже третє місце обирали глядачі. Таким чином пройшов красивий та радісний Національний відбір в якому третє місце посіла- Лілія Полєщенко. Почесне друге місце отримала – Лариса Хороша. Абсолютною переможницею Національного відбору стала – Анастасія Погосова.

Новий титул та гордість для України

Після перемоги в Національному відборі у Києві дівчата почали готуватись до поїздки на міжнародний конкурс краси «Miss Exclusive & Extraordinary» в Делі, Індія що проходив у вересні 2019року. Підготовка була дуже активна адже треба було підготувати 4 сукні, купальник для дефіле біля басейну, презентацію про себе та країну на англійській мові та талант шоу, показавши все свої творчі здібності та вміння. Лариса Хороша була представницею East Europe та продемонструвала на конкурсі чудовий танець, приємно здивували журі своєю англомовною презентацією та здобула корону і титул Classic Beauty International Goodwill Ambassador. А сорока одно річна мати трьох дітей Анастасія Погосова вразила всіх суддів своїм авторським перформансом, детально продуманними образами, зачарувала своєю енергійністю та стала переможницею конкурсу краси, здобувши корону та титул Classic Beauty Global International.

Хочеться стати королевою краси?

Гадаємо прочитавши ці три короткі та життєрадісні історії успіху, ви зрозуміли що мрії збуваються. А ще цілком можливо що вам теж захотілось прийняти участь в подібному заході та відчути себе моделлю, пройтись по подіуму, позувати для фотографів. Чи хочеться вам почути від рідних та близьких що вони пишаються вами? Можливо ви бажаєте показати приклад сміливості своїм дітям? А як щодо того щоб ви хоч раз в житті нарешті відчули себе зіркою? Ваш час настав, подавай заявку на участь в Національному відборі який пройде в середині лютого у Києві і можливо саме ти станеш переможницею. Саме ти полетиш на міжнародний конкурс краси. Саме ти здобудеш світову корону. Саме твоє ім’я буде записане в наступній історії успіху! Реєструйся вже зараз!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Правила приймання участі в Національному відборі «MISS & MRS BODY POSITIVE UKRAINE» 2020

  1. Учасниця віком від 20 до 65 років (20-39р. категорія Miss.; 40-65р. категорія Mrs.)
  2. Взяти участь може лише громадянка України, незалежно від місця проживання (можливе проживання за кордоном);
  3. Дівчина, що має або зовсім не має модельного досвіду (але та, що не перемагала в попередніх Нац. відборах Body Positive Ukraine);
  4. Жінка, що має параметри більші ніж 90-60-90см (зріст не має значення);
  5. Взяти участь може кожна українка, незалежно від сімейного стану;
  6. Учасниця, що має можливість бути присутньою в Києві під час Фіналу Національного відбору 16.02.2020 року з 09:00 до 22:00.
  7. Взяти участь в Національному відборі може та учасниця, що має можливість сплатити організаційний внесок.
  8. Кожна учасниця, що погоджується слідувати правилам відбору, поважати організаторів, інших учасниць, та щиро підтримує бодіпозитивний рух.
  9. Учасниця, що сплатила організаційний внесок, та чия анкета була додана на сайт, не може відмовитись від участі в фіналі Національного відбору у Києві.
  10.  Кожна зареєстрована учасниця має поділитись на своїй сторінці в соц.мережах інформацією про свою участь в Національному відборі з активною відміткою соц. сторінки Body Positive Ukraine що найменше тричі до фіналу. А також написати позитивний пост про свою участь в Національному відборі з фотографіями і активною відмоткою соц. сторінки Body Positive Ukraine протягом 5 днів після фіналу.

Інформація та програма для учасниць Національного відбору

Після реєстрації та підтвердження вашої заявки на сайті, організатори додають вашу анкету на сайт.
Перший збір всіх заздалегідь зареєстрованих учасниць проходитиме 08.02.2020 у Києві. На першому зборі буде надана теоретична інформація щодо фіналу у Києві. Інформація щодо міжнародного конкурсу в Індії. Інформація про можливість участі в інших міжнародних конкурсах краси. Також буде проведена практична частина з фотопозування та дефіле.
Всі учасниці Національного відбору письмово підписують документ узгодження на приймання участі в Національному відборі та підтверджують що ознайомленні з планом дій та правилами конкурсу.
Фінал Національного відбору проходитиме 16.02.2020 року в Києві, у «Indigo club». Святкова частина з 18:00 до 21:00.

У фіналі всі учасниці:

-Отримують макіяж та зачіску від партнерів «MISS & MRS BODY POSITIVE UKRAINE» узгоджену між організатором та майстром;
-Приймають участь у фотосесії особистій та груповій, у встановлений організаторами час;
-Мають можливість знятись для відео ролику «MISS & MRS BODY POSITIVE UKRAINE»;
-Двічі дефілюють перед гостями та жюрі: перший раз – у власнїй сукні чорного кольору (будь-якої довжини та фасону); другий раз – у сукні від українського дизайнера (рекомендованого стилістом кольору, фасону та довжини).
-Виступають з усною самопрезентацією на 1хвилину;
-Отримують почесні дипломи фіналісток Національного відбору «MISS & MRS BODY POSITIVE UKRAINE 2020»;
-Отримують приємні подарунки від партнерів та спонсорів свята;
-Отримують пост матеріали зі свята, такі як фото і відео, за рішенням організаторів;
-Мають можливість бути запрошеними дати інтерв’ю для медіа каналу.

Переможниці Національного відбору:

-Отримують титули

«1 – MISS BODY POSITIVE UKRAINE 2020»; «2 – MISS BODY POSITIVE UKRAINE 2020»; «3 – MISS BODY POSITIVE UKRAINE 2020»;
«1 – MRS BODY POSITIVE UKRAINE 2020»; «2 – MRS BODY POSITIVE UKRAINE 2020»; «3 – MRS BODY POSITIVE UKRAINE 2020».

-Отримують титульні стрічки з відповідним титулом;
-Отримують спеціальні подарунки переможниць від партнерів та організаторів свята;
-Отримують публікацію загального фото переможниць та зазначених імен переможниць у журналі, та публікацію на сайті блогу;
-Отримують право представляти Україну на міжнародному конкурсі краси в Делі, Індія 16-21.03.2020року;
-Отримують можливість представляти Україну на інших міжнародних конкурсах краси які співпрацюють з Body Positive Ukraine.