Заповніть анкету та візьміть участь у Премії!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Бодіпозитив – це розмова про любов. Основна місія його у світі – навчати та мотивувати людей сприймати себе і своє тіло таким яким воно є і любити себе. В Україні рух «бодіпозитив» існує вже 3 роки, за цей час до сільноти долучились тисячі жінок з усієї країни.

Деякі з них брали участь у цікавих тренінгах з експертами, отримуючи важливі знання та допомогу у складних особистих ситуаціях, інші – яскраво проводили час на фотосесіях, відчувши себе справжніми моделями, деякі учасниці дивились безкоштовні прямі ефіри та отримували від коучів відповіді на свої запитання  є й ті, що прийняли участь у конкурсі краси та стали українськими, та, навіть, міжнародними Королевами краси! Всі жінки відчули на собі позитивний вплив спільноти та розкрили в собі нові грані, можливості, таланти… А, головне, всі вони стали частиною великої місії – дарування любові. Адже, коли ти закохуєшся в себе, ти закохуєшся у людей і весь світ – таким чином все, чого ти торкаєшся, наповнюється неймовірною енергією!

group photo

Ми хочемо подякувати всім жінкам, які сміливо зробили крок назустріч своїм мріям і бажанням! Жінкам, вчинки яких роблять нашу країну прекраснішою. Дівчатам-героїням, що своєю роботою дарують нам посмішку, віру та надію. Дякуємо за ваш особистий розвиток, ваш внесок у бодіпозитивний рух, за ваші гарячі серця і за те, що, не тільки ми надихаємо вас, а і ви надихаєте нас. Разом з вами ми змінюємо світ на краще, огортаючи його в любов. Тому ми хочемо, щоб цієї осені Україна привітала своїх героїнь!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Що чекає учасниць Жіночої Премії
«Body Positive Ukraine Awards – 2021»

 1. Кожна пані, що відповідає критеріям, які описані в Правилах участі та підпадає під одну з 20-ти номінацій, залишає безкоштовно, заявку на сайті.
 2. Всі номінантки, автоматично, додаються до бази спільноти Body Positive Ukraine та можуть отримувати особисті запрошення для участі у майбутніх заходах.
 3. Після отримання заявки, команда організаторів обробляє анкету, за потребою, узгоджує з учасницею всі питання та, обов’язково,  надсилає їй письмову відповідь (де вказано чи прийнята анкета до участі).
 4. Компетентне жюрі розглядає надані організаторами анкети та обирає в кожній категорії по 3 фіналістки.
 5. Фотографії разом з інформацією про фіналісток додаються на офіційний сайт www.bodypositiveukraine.com та на сторінку спільноти у Фейсбук @bodypositiveukraine.
 6. На Фейсбук сторінці спільноти проходить безкоштовне публічне голосування.
 7. У зазначений організаторами на сайті день та час, голосування в Фейсбук припиняється.
 8. Команда організаторів перевіряє правильне та чесне виконання учасницями всіх умов та підраховує голоси.
 9. Всі фіналістки беруть участь у фотосесії в Києві.
 10. Урочиста церемонія нагородження всіх фіналісток та переможниць відбувається на спеціальному святі.
 11. Видаються нагороди спеціальної категорії «Надзвичайна людина» та відзнаки головним партнерам спільноти Body Positive Ukraine.
 12. Всі фіналістки:
  • Отримують спеціальні дипломи – відзнаки з зазначенням імені та номінації.
  • Отримують приємні подарунки від партнерів та спонсорів свята.
  • Отримують особистий піар на сайті та Фейсбук сторінці Body Positive Ukraine.
  • Отримують публікацію в Інстаграм сторінці Body Positive School протягом року.
  • Отримують фото – та відеоматеріали зі свята, за рішенням організаторів.
  • Приймають участь у груповій фотосесії у встановлений організаторами час.
  • Мають можливість знятись для відео ролика «Body Positive Ukraine Awards».
  • Мають можливість отримати особисту експрес фотосесію за умови узгодження з організаторами.
  • Мають можливість бути запрошеними дати інтерв’ю для медіа каналу на святі або – після.
  • Мають можливість отримати публікацію в онлайн або – паперовому виданні, блозі, тощо.
  • Приймають участь у розіграші додаткових спеціальних призів від партнерів свята.
 13. Всі переможниці отримують все що зазначено в пункті 12, а також:
  • Отримують нагороди у вигляді статуетки.
  • Отримують спеціальні подарунки переможниць від партнерів та організаторів свята.
  • Отримують можливість виступити з коротким словом (на одну хвилину).
  • Отримують публікацію загального фото переможниць у журналі.
  • Отримують публікацію з зазначенням імен на сайті Body Positive Ukraine.

Правила участі в Жіночій Премії
«Body Positive Ukraine Awards – 2021»

 1. Взяти участь можуть дівчата та жінки, що досягли повноліття.
 2. Громадянки України, інших країн та республік, за умови підтвердження вагомого внеску у розвиток культурних, соціальних, економічних галузей в Україні протягом останніх 8 місяців.
 3. Жінки, що мають основну середню освіту або повну освіту, які мають або не мають профільної освіти.
 4. Подати заявку може жінка, що в даний момент (мінімум 8 місяців) веде певну діяльність (працює, є волонтером, створює проекти, допомагає у створенні або їх реалізації, що є засновницею, активістом, мотиватором, робить публічні виступи, отримала диплом, сертифікат, посаду) пов’язану з бодіпозитивом, підтримкою чи допомогою жінкам в Україні.
 5. Заявку може подати жінка, що працює в іншій сфері та веде або вела, в період останніх 8 місяців (в залежності від кількості проектів) певну активність, пов’язану з бодіпозитивом, підтримкою чи допомогою жінкам в Україні.
 6. Жінка, що внесла певний вклад (була партнером, спікером, помічником в команді організаторів, коучем, спонсором, тренером, артистом, та інше) у розвиток спільноти Body Positive Ukraine протягом останніх 36 місяців.
 7. Учасниця, що має можливість бути присутньою в Києві під час фіналу «Body Positive Ukraine Awards – 2021».
 8. Взяти участь в жіночій премії може та учасниця, що має можливість сплатити організаційний внесок.
 9. Учасниця, що має пільгову категорію, або має вагомі підстави для безкоштовної участі, може подавати заявку, яка буде розглядатися командою організаторів.
 10. Кожна учасниця, що погоджується слідувати правилам відбору жіночої премії, поважати організаторів, інших учасниць, та щиро підтримує бодіпозитивний рух.
 11. Взяти участь можуть жінки, що підпадають під одну із 20-ти запропонованих організаторами номінацій.
 12. Якщо учасниця підпадає під більшу кількість номінацій, вона може обрати основною ту, яку вважає більш доречною, а в коментарях зазначити назву іншої номінації (всього -максимум 2 номінації) – організатори розглянуть заявку та порадять ту номінацію, яка буде актуальнішою в даному випадку.
 13. Кількість заявників на одну номінацію не обмежена та до фіналу увійдуть тільки 3 людини в кожній номінації, які були обрані спеціальним журі.
 14. У фінал для голосування вийде всього 60 номінанток.
 15. Організатори додають пост з кожною фіналісткою на Фейсбук, де буде вказано номінацію, імя та прізвище, інформацію про фіналістку, та додано одне фото.
 16. Голосування за кожну фіналістку проходитиме відкрито на сторінці організаторів Body Positive Ukraine у Фейсбук.
 17. Фіналісти можуть робити репост Фінального допису для голосування зі сторінки організаторів – на свою сторінку в Фейсбук або інші сторінки.
 18. Голоси будуть враховуватися лише під Фінальним дописом для голосування що розміщений на сторінці організаторів Body Positive Ukraine у Фейсбук.
 19. Один голос – це один лайк. Будь-які коментарі в дописі не враховуються в якості голосу.
 20. Переможницею в категорії буде вважатись жінка, що набрала більшу кількість лайків. Якщо буде доведено, що людина, якимось чином, порушила правила участі-  переможницею стане наступна, за кількістю голосів, фіналістка.
 21. Результати голосування та імена переможниць будуть оголошені на фінальному святі у Києві (восени). Дату та місце проведення заходу буде оголошено після початку голосування.
 22. Учасниця, чия анкета була додана на сайт,та Фейсбук, не може відмовитись від участі в фіналі «Body Positive Ukraine Awards – 2021» у Києві (за вийнятком хвороби, підтвердженої довідкою).
 23. Кожна фіналістка має поділитись на своїй сторінці в соц.мережах (в тому числі, Фейсбук) інформацією про свою участь в Жіночій Премії  «Body Positive Ukraine Awards -2021» , з активною відміткою сторінки Body Positive Ukraine, щонайменше, тричі до фіналу, а також написати позитивний пост про свою участь в «Body Positive Ukraine Awards – 2021»  з фотографіями і активною відміткою соц. сторінки Body Positive Ukraine протягом 5 днів після фіналу.

Номінації та їх коротке пояснення

 1. Бізнесвумен
 2. Директор
 3. Коуч
 4. Спікер
 5. Громадський діяч
 6. Волонтер
 7. Косметолог
 8. Візажист
 9. Стиліст
 10. Фотограф
 11. Акторка
 12. Модель
 13. Музикант
 14. Психолог
 15. Тренер
 16. Блогер
 17. Медіа персона
 18. Дизайнер
 19. Медіа партнер
 20. Бренд

 

Пояснення номінацій.

Бізнесвумен — та, діяльність якої націлена на допомогу або підтримку жінок. Наприклад, має салон краси де піклується про жінок, керує рестораном в якому годує знедолених. Чи володіє магазином одягу та завжди щиро допомагає панянкам оновити гардероб. Або жертвує гроші у фонди та спільноти, що піклуються про жінок, та інше.

Директор – жінка, яка очолює галузь, що допомагає або позитивно впливає на жіночий розвиток. Наприклад, може бути директором благодійного фонду, організації, спілки і т.д. Чи бути директором фірми та на свята вітати від фірми матерів-одиначок. Чи працевлаштовувати жінок без повної освіти. Або безкоштовно ділиться досвідом в роботі з іншими жінками, і так далі.

Коуч – пані, що надихає, мотивує, навчає людей досягати мети. Можливо це один з видів діяльності. Чи дає безкоштовні лекції та уроки. Або допомагає іншим чином.

Спікер – дівчина, яка ділиться досвідом, знаннями, з іншими. Може виступати з певними мотивуючими темами, або вести освітні прямі ефіри чи давати безкоштовні лекції, тощо.

Громадський діяч – це та жінка, що залучена до соціальних проектів. Працює на покращення умов життя в Україні. Допомагає людям в різних сферах.

Волонтер – людина, що безоплатно приймає участь в соціальних проектах, які націлені на допомогу та освіту населення. Наприклад, жінка, що допомагає прибирати будинки стареньких людей, збирати їжу для багатодітних сімей, малює з дітьми у лікарні, розтлумачує жінкам їх права, та інше.

Косметолог – та, що допомагає жінкам підтримувати природний здоровий стан шкіри та красу. Можливо дає безкоштовні консультації та рекомендації або додатково допомагає іншим чином.

Візажист – жінка, що долучається до створення краси, підбадьорює жінок, надихає їх любити себе. Або працює безкоштовно з клієнтами чи проектами для соціальної або культурної підтримки, робить інший позитивний внесок.

Стиліст – та пані, що пробуджує впевненість у собі, мотивує та надихає жінок слідкувати за собою, дає корисні поради щодо стилю. Наприклад, може допомагати в проведенні зйомок неприбутковим проектам або організаціям, чи робити інший вклад.

Фотограф – дівчина, що своєю діяльністю вносить вклад у соціально-культурне життя людей. Можливо, створює соціальні фотопроекти або безкоштовно фотографує дітей з неповних сімей. Чи влаштовує фотосесії для невпевнених у собі дівчат та допомагає їм побачити свою красу зі сторони, та інше.

Акторка – це та жінка, що знімалась в соціальних відеороликах, рекламі, фільмах. Грала в постановках, розкриваючи важливі соціальні питання. Або актриса, яка допомагає певній групі людей або закладам, соціальним, благодійним, чи іншим проектам.

Модель – жінка, яка могла приймати участь в соціальних фото або відео проектах. Фотографувалася для проекту з метою привернення уваги до певної проблеми. Допомагала жінкам добре виглядати на фото, давала підказки або мотивувала дівчат повірити в себе. Чи була залучена до інших проектів, що допомогли людям.

Музикант – пані, репертуар якої розкриває важливі теми, мотивує жінок, надихає та підбадьорює. Чи співачка, що виступала з благодійними концертами, дарувала квитки малозабезпеченим та іншим. Або дає виступи в релігійних організаціях, та інше.

Психолог – це дівчина, що надає консультації, проводить бесіди та інше, допомагаючи людям знайти вихід в важких обставинах. Можливо працює з неприбутковими організаціями або співпрацює з дитячими будинками, клініками, допомагає іншим чином.

Тренер – це та, що проводить заняття, тренінги, уроки в будь-якій сфері, що стосується або служить допомогою іншим. Наприклад, можуть проводитись безкоштовні заняття спортом на свіжому повітрі, вокальні тренування, побудови бізнесу і т.д.

Блогер – жінка, яка своєю діяльністю, власним прикладом, текстами та фото-відеоматеріалами дає поради жінкам. Надихає жінок на позитивні зміни у житті. Ділиться власним досвідом. Приймає участь у соціальних та благодійних заходах.

Медіа персона – пані, вчинки якої направлені на допомогу людям. Може організовувати соціальні та культурні проекти, влаштовувати благодійні аукціони, закликати до вирішення важливої проблеми, мотивувати інших допомогти в соціальних проектах, та інше.

Дизайнер – дівчина, що створює одяг, аксесуари для різних типів фігури, даючи можливість всім жінкам носити красу не зважаючи на їх вік, зовнішній вигляд та інше. Може долучатись до культурно-соціальних проектів, фотосесій, заходів, або допомагати іншим чином.

Медіа партнер – це та жінка, яка працює в сфері ЗМІ. Наприклад, телеканал, що освітлює важливі жіночі теми або блог який розкриває актуальні питання. Може бути спеціальний канал у соцмережах, який розказує про бодіпозитив, соціальні проекти, і так далі.

Бренд – це представниця (засновниця або директор), яка разом з командою несе певну благу місію на підтримку жінок. Це може бути бренд косметики, що піклується про здоров’я та красу. Або білизна, що допомагає відчувати комфорт. Чи бренд, який своїми проектами чи фінансовою допомогою, підтримує жінок.